Mobil Sohbet, Kaliteli Sohbet Odaları, Canlı Radyo sistemimize hoşgeldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Dost Sohbet Odaları - MuhabbetKur.Com, Ücretsiz Mobil Sohbet


Dost Sohbet Odaları

Dost Sohbet Odaları

Dost Sohbet Odaları– Arkadaş, dost dediğimiz kişiler hepimizin hayatında olmazsa olmaz kişiler değil midir? Peki herkese arkadaş herkese dost diyebilir miyiz? Hayır arkadaş herkesle olabiliriz. Yeni tanıştığımız veya karşılaştığımızda selam verip sadece halini hatırını sorduğumuz kişilere bile arkadaş diyebiliriz. Dost dediğimiz kişiler faklıdır. Onlar edinilmesi arkadaş kadar kolay olmayan iyi zamanda da kötü zaman ihtiyaç duyduğumuz yanımızda olmasını dilediğimiz kişilerdir dost dediklerimiz. Aile dediklerimiz kıymetlidir, değerlidir, kutsaldır. Ama hangimiz yaşam boyunca her ayrıntıyı her yaşanılanı veya hissedilen her duyguyu her daim ailemizle paylaşabiliriz ki. Özellikle gençlik dediğimiz dönemlerde bu paylaşımlar genellikle aileden ziyade dost dediklerimizle yapılmaktadır. Dostlarımızın hayatımıza girmesi de hayatımızdan çıkması da kolay olmaz. Her arkadaş dediğimize güvenerek her konuda paylaşımlar yapamayız.

SOHBET PLATFORMU

Arkadaşlığımız devam ettikçe yaşanılanlarla güvenler sağlanmaya sağlanan güvenler sayesinde arkadaşlık zamanla dostluklara dönüşür. Dost dediğimiz insanlardan beklemediğimiz asla yapmaz dediğimiz bizi üzecek bizi kıracak beklenmedik davranışlarda dostluk adına kazanılmış olan güvenin kırılmasına sebep oldukça hayatımızdan yavaş yavaş uzaklaştırmamıza sebep olabilmektedir. Gerçek dostluklar denilir, bazı sohbetlerde. Kişilerin öneminin anlaşılması için doğru bir ifade midir? Dost kelimesinin anlamını her arkadaştan dost olunmadığını bilen kişiler için gerçek dost diye bir ifade kullanmanın bir anlamı da yoktur. Dost zaten gerçek olduğu için dostumuz olmuştur. Bazen de öyle anlar yaşanır ki hayatlarımızda neler yaşadığımızı neler hissettiğimizi her daim bizimle olan dostlarımız çok iyi bilirler. Anlatmak istediğimiz kendimizi hüzünlü hissettiğimiz zamanlarda anlatmamıza dahi gerek kalmadan anlaşılır ve teselli cümleleri kuruluverir dostlardan. Alışmışızdır aslında aynı kalıplaşmış cümlelere biliriz belki de paylaşılanlarda karşılık gelecek cevap cümlelerin neler olacağını.

Radyokeyfi.net

KALİTELİ SOHBETIN ADI

Duymak istediklerimiz onlar değildir aslında belki de onları kendimize binlerce kez söylemişizdir de hiç bir faydası olmamıştır. Sohbet etmek isteriz ama konunun biz olmadığı konuların bizden uzak olduğu sadece olduğumuz ruh halinden anlıkta olsa kaçmak için yapmak istediğimiz sohbetler isteriz. Bunları en yakınlarımızla yapamayız biz ne dersek ne söylersek konu bir şekilde bizi iyi tanıdıkları için bizim muhabbetimize dönüşür. İşte tam da böyle zamanlarda olduğumuz ruh halini dışarıda bırakarak her şey den herkesten anlıkta olsa bir kaçışla bize iyi gelecek dostlarla sohbet tadında fakat kendimizden iznimizin olduğu kadarıyla sohbetlerin olduğu muhabbetkur.com dost, sohbet odalarımızda kendinizi iyi ki biraz uzaklaşmışım derken bulmanız, istediğiniz her yerde ve istediğiniz her zamanda mümkündür. Bazen tanıdık sohbetlerden uzaklaşıp yeni kişilerle yapılan yeni sohbetler geçici zaman zarfında da olsa size ne kadar iyi gelebilir bunu sohbet odalarımızda bizlerle birlikte sohbet ederek deneme fırsatını bulabilirsiniz.

Yazar HakkındaBir cevap bırakın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara